Manager Oddziału Sprzedaży Samochodów Używanych

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków:
– zarządzanie oddziałem sprzedaży samochodów używanych w zakresie operacyjnym i
handlowym
– odpowiedzialność za realizowanie celów sprzedażowych
– prawidłowe dbanie i nadzór nad powierzonym magazynem pojazdów oraz jego płynnością
– profesjonalne reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami i partnerami biznesowymi
– rekrutacja, szkolenie i nadzór nad jakością pracy podległego zespołu
– odpowiedzialność za rozwój i efektywność zespołu poprzez wyznaczanie celów,
monitorowanie, motywowanie oraz wsparcie realizacji zadań
– bieżąca analiza rynku, śledzenie trendów, optymalizacja aktywności

Nasze wymagania
– doświadczenie w dziale sprzedaży samochodów używanych
– orientacja na jakość i profesjonalizm w pracy
– umiejętność wyznaczania i egzekwowania realizacji celów sprzedażowych oraz
motywowania zespołu
– nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, dążenie do tego aby wciąż doskonalić i rozwijać
biznes
– samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za pracę swoją i zespołu
– czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:
– atrakcyjne i progresywne wynagrodzenie ściśle powiązane z realizacją celów
– profesjonalny program wdrożeń oraz szkoleń sprzedażowych
– niezbędne narzędzia pracy
– duży i różnorodny magazyn samochodów

Dołącz do nas

    AUTO21 – świadczymy usługi sprzedaży oraz odkupu używanych samochodów wszystkich marek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej na różnych płaszczyznach. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się w Polsce firm w naszej branży. W naszej ofercie mają Państwo do wyboru około 500 samochodów używanych, które są sprawdzane pod kątem ponad 100 punktów kontrolnych.